Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
82 posty 1047 komentarzy

Co koń wyskoczy

Tomasz A.S. - Koń w galopie, kobieta w tańcu, statek pod pełnymi żaglami. Jestem tu: http://niepoprawni.pl/blogs/tomasz - - kontakt: ts@amsint.pl

NAJNOWSZA PROGNOZA - Łażący Łazarz ogłosił konkurs wyborczy!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niniejsza prognoza Marcina Palade może być pomocna w typowaniu wyników wyborów. Sądzę, że "PRZEGLĄD PREFERENCJI WYBORCZYCH KOSMITÓW" Marcina Palade pomoże typować lepiej, niż robią to "naukowo" oficjalne sondażownie. Tomasz A.S.

 

PROGNOZA OGÓLNOPOLSKICH PREFERENCJI WYBORCZYCH - 4 PAŹDZIERNIKA 2011

           

 32,0%       31,0%     11,5%     9,5%      9,0%       4,0%      1,0%      1,0%

(+0,5)       (+0,5)      (0,0)      (-0,5)       (0,0)        (-0,5)       (0,0)        (0,0) 

 
    0,5%
    (0,0)

ZMIANA W STOSUNKU DO 3 PAŹDZIERNIKA. DLA OKRĘGOWYCH LIST KONGRESU NOWEJ PRAWICY I PRAWICY ZASTOSOWANO WSPÓŁCZYNNIK KORYGUJĄCY. WYNIKI DLA POSZCZEGÓLNYCH UGRUPOWAŃ PRZY SZACOWANEJ FREKWENCJI NA POZIOMIE 44 PROC.

 

PRZEGLĄD PREFERENCJI WYBORCZYCH KOSMITÓW

Od przedwyborczego wtorku, w ramach specjalnie utworzonej rubryki satyrycznej, rozpoczynam prezentację wyników sondaży przedwyborczych firm zrzeszonych w OFBOR.
Na pierwszy ogień pomiar GFK Polonia dla "Rzepy" (22-25 września). Wiele wskazuje na to, że został przeprowadzony na reprezentatywnej próbie 977 kosmitów. Oto jego wyniki: PO 46%, PIS 31%, SLD 9%, PSL 5%, Ruch Palikota 4%, PJN 1%, Nowa Prawica 1%. Czy "Rzepa" zaserwuje swoim czytelnikom jeszcze jeden sondaż, uwzględniający preferencje wyborcze w ostatnim tygodniu, czy pozostanie asekuracyjnie przy obecnie prezentowanym? Do sondażowego kabaretonu dołączam wytwór (4 października) OBOP dla "Wyborczej". Po pierwsze notuję prognozowaną frekwencję - 59 proc. - by od razu zadać pytanie o respondentów. Czy pomiarem objęto mieszkańców któregoś z krajów zachodniej Europy? A może OBOP, wzorem GFK Polonia, rozpoczął już badania wśród istot pozaziemskich? Przy okazji ciekaw jestem jaka jest jednostkowa cena połączenia z kosmitami w badaniach CATI? Po drugie, odrzucając niezdecydowanych, otrzymuję poparcie dla PO na poziomie 39%, o 13 pkt proc. wyższe niż dla PIS. Czyli o 4 pkt. proc. więcej niż w wyborach z 2007 roku? A w prognozie podziału mandatów dwa dla Mniejszości Niemieckiej? OBOP potrafi rozbawić do łez już z samego rana.

Marcin Palade

Link do konkursu Łażącego Łazarza:

//lazacylazarz.nowyekran.net/post/28998,wielki-konkurs-wyborczy

 

KOMENTARZE

 • Najlepsza i najbardziej wiarygodna sonda :
  http://contessabalcanese.nowyekran.pl/post/28622,do-boju-o-polske-pod-znakiem-bialo-czerwonej

  Pozdrawiam.
 • @autor
  PODAJĘ WYNIKI WYBORÓW Z DN. 9.X.

  PIS..34 %
  PO...30 %
  PALIKOT..14 %
  SLD...8 %
  PSL.. 5 %

  Łazarz... trzymasz zakład ???????????
 • Łazarz za pomysł daję 5 x *
  Same 5-tki
 • @222 Legionista
  Zakłady przyjmuje Łażący Łazarz pod podanym wyżej linkiem.
  Czy to prawda, co pisała Circ o mafii 222?
 • Całkiem niezła ta prognoza, ale czy trafna? Okaże się.
  Los PJN nie wydaje się być taki oczywisty pod kreską. Palikot będzie NA PEWNO przed PSL. Tu jestem tego absolutnie już pewien. Napomnowali go i to nie koniec, zachodzi jakiś aspołeczny fenomen przekory. Amok ogłupionych mas. Zaprogramowane to jest przez fachowców od cybernetyki wyborczej.

  Zatem albo PSL będzie miał mniej niż 9.5% i przychylam się do tego wniosku, albo Palikot przeskoczy 10%... co zaczyna być niemalże możliwe, ale jak to SZOKUJE. Kto głosuje na jednego człowieka jako szyld rzekomego ruchu politycznego, przecież nikt nie zna tych jego kandydatów, może to drewniane pajace, dmuchane lale, kosmici z planety Gejowo? Ponoć przestępcy i agentura.

  Wynik PO uważam za znacznie zawyżony i to PiS wygra wybory w sensie poparcia, ale czy wystarczy na 231 mandatów plus zapas na transfery kretów, zdrajców, drani? Oby. Osobiście dałem PiS 44% trochę z mickiewiczowskiej symboliki, ale przecież PO miało 41% w 2007, a licząc mandaty 45%. To jest zatem możliwe. Świetny wynik miało AWS, SLD za czasów ich hegemonii.

  Będę bardzo zaskoczony remisem PO z PiS ze wskazaniem na PO. Poza tym kwestia pozostałych. Na NE zawyża się możliwe wyniki drobnicy od Solidarność80 w dół komitetów bez list krajowych przecież, są bez szans nawet na 1%, wspólnie tyle uciułają.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej